×

PowerWalker Solar Inverter 5000 ZRO – nowy wielofunkcyjny inwerter do sieci Off-grid

PowerWalker Solar Inverter 5000 ZRO – nowy wielofunkcyjny inwerter do sieci Off-grid

Firma PowerWalker zaprezentowała nowy inwerter solarny Solar Inverter 5000 ZRO przeznaczony do sieci fotowoltaicznej Off-grid. Urządzenie cechuje się m.in. zerowym czasem transferu AC-DC, mocą znamionową 5000 W i konfigurowalnym wyświetlaczem LCD. 

PowerWalker Solar Inverter 5000 ZRO to wielofunkcyjny inwerter do sieci Off-grid, który pełni także rolę baterii solarnej i systemu zarządzania akumulatorami. Całość oferuje bezprzerwowe zasilanie i czas transferu AC-DC na poziomie 0 ms. Na pokładzie znalazł się ekran LCD wyświetlający informacje pożądane przez użytkownika, jak np. prąd ładowania akumulatora. Produkt działa jak zasilacz UPS on-line, wykorzystując technologię podwójnej konwersji, aby zredukować czas transferu AC-DC do zera.

Urządzenie wyróżnia się także mocą szczytową paneli solarnych do 6000 W (z włączoną technologią ładowania MPPT), pełną sinusoidą na wyjściu, 1- lub 3-fazową konfiguracją w systemie równoległym (do 9 działających jednostek) oraz pełną współpracą z dedykowanym bankiem energii (ESS) LiFe Battery System. Producent opisuje Solar Inverter 5000 ZRO jako urządzenie idealne do zastosowań w topologiach sieciowych IT, które może również pełnić funkcję wydajnej i konfigurowalnej ładowarki AC / solarnej. Inwerter ma działać jako centrum do sprawowania kontroli nad energią produkowaną przez panele solarne lub energią zmagazynowaną w akumulatorach lub bankach ESS.

Inwerter PowerWalker Solar Inverter 5000 ZRO został wyceniony na 8279 zł.

Dane techniczne urządzenia są dostępne tutaj.

Opublikuj komentarz