×

PowerWalker Basic VI 3000 STL — wydajny zasilacz UPS

PowerWalker Basic VI 3000 STL — wydajny zasilacz UPS

Marka PowerWalker ma w swojej ofercie wiele inwerterów solarnych
i urządzeń do zarządzania energią. Ważnymi produktami w portfolio są także zasilacze UPS, wśród których znaleźć można popularne modele z serii Basic VI, w tym flagowy wariant 3000 STL. 

PowerWalker Basic VI STL to linia zasilaczy zaprojektowana w odpowiedzi na podstawowe potrzeby rynku. Opisywany model 3000 STL to produkt typu Line-Interactive, który ma chronić inne urządzenia przed awariami zasilania i zakłóceniami napięcia. Całość posiada port USB typu B i wyróżnia się wsparciem dla Human Interface Device (HID), dzięki czemu użytkownik może liczyć na łatwą i natychmiastową komunikację z dowolnym systemem operacyjnym. Na pokładzie znalazł się też wyświetlacz LCD z inteligentnym przyciskiem wielofunkcyjnym — podwójne kliknięcie wycisza alarm, a długie naciśnięcie steruje wyjściem.

Zasilacz charakteryzuje się wbudowaną funkcją Boost i Buck (AVR), możliwością rozruchu na zimno (DC), a także funkcją ECO, która ma zagwarantować niski pobór mocy własnej w trybie normalnym. Warto dodać, że PowerWalker Basic VI w wersji 3000 STL wyróżnia się wydajnością energetyczną na poziomie 3000 VA / 1800 W oraz sprawnością 93% przy pełnym obciążeniu. Całość została zamknięta w obudowie o wymiarach 394 x 151 x 225 mm i waży 18,1 kg. Zasilacz posiada domyślnie zainstalowane cztery baterie o pojemności 7 Ah, które powinny zapewnić jedną minutę podtrzymania pełnego obciążenia.

Zasilacz PowerWalker Basic VI 3000 STL można kupić w cenie już od ok. 1560 zł.

Dane techniczne urządzenia są dostępne tutaj.

Opublikuj komentarz